Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Popüler Altcoin’de Balinaların İzini Takip Edenler Yükselişi Önceden Biliyor!

Telegram bağlantılı Toncoin (TON) balinalarının hareketleri, fiyatı önceden tahmin etmek için izlenebilir.

On-chain analiz platformu CryptoQuant’ın analisti, Toncoin balina hareketlerinin fiyat üzerindeki etkisine odaklandı. Analist, TON fiyatının henüz 1-2 dolar seviyelerinde gezindiği günlerde, balina aktivitelerinin çok yüksek oranlarda gezdiğini kaydetti.

Özellikle Nisan 2022  tarihinden 2022 Ekim’e ve 2023 Eylül’den 2023 Kasım’a olan süreçte ciddi balina aktiviteleri görülmüştü. O dönemde yapılan TON işlemlerinin %40’ından fazlası balinalara aitti.

Bu yüksek hacimli balina aktivitelerinin ardından gelen haftalar ve aylarda, TON fiyatının ciddi bir sıçrama yaparak 7 dolar bandına kadar yükseldiğine yer verildi.

2022 Nisan tarihinden 2022 Ekim’e ve 2023 Eylül’den 2023 Kasım’a kadar, TON’un fiyatı oldukça düşük seviyelerde (1 ile2 dolar arasında) seyretti ve balina aktivitesi önemli derecede yüksekti. Takip eden aylarda, fiyat yükselmeye başladı ve şu anda 7 doların üzerinde. Gelecekte balina hareketlerini izlemek potansiyel fiyat zirvelerini belirlemede yardımcı olabilir.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %1 yükseliş sergileyen TON, yazım esnasında 8,14 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!