Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Popüler Meme Coin Milyonerinden Fiyat Düşüşü Sırasında Yeni Satış Geldi!

Pepe (PEPE) yatırımı sayesinde milyonlarca dolar kazanan yatırımcı, popüler meme coin fiyatı düşerken yeni bir satış gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz mayıs ayında PEPE yatırımı ile 1 aydan kısa sürede 8 milyon dolar kar eden dimethyltryptamine.eth isimli yatırımcı, satış yapmaya devam ediyor. Etherscan’den alınan on-chain verilere göre milyoner yatırımcı son 2 gün içerisinde 250 milyar PEPE‘yi 367,5 bin dolar değerinde 197,3 Ethereum’a (ETH) dönüştürdü.

Söz konusu işlemler merkeziyetsiz borsa (DEX) Uniswap üzerinden gerçekleştirilirken yatırımcı son hareketi ile şimdiye kadar 3,97 trilyon PEPE satışı karşılığında yaklaşık 4,57 milyon dolar değerindeki 2.459 ETH‘yi bakiyesine ekledi.

Meme coin yatırımcısının hesabında son satışların ardından yaklaşık 2,9 milyon dolar değerinde 2 trilyon PEPE kaldı. İlk olarak 14 Nisan tarihinde sadece 263 dolar karşılığında 5,9 trilyon adet PEPE alımı yapan yatırımcı, bu hamlesi ile çok kısa sürede milyon dolarlar kazanmış oldu.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %5,5 değer kaybeden PEPE, yazım esnasında 0,00000147 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!