Türkiye'nin ilk kripto para borsası BTCTurk, QNBFinansinvest yönetim kurulu başkanı Özgür Güneri tarafından satın alındı. QNB Finansbank Hizmetler Grubu'nun yatırım iştiraki olan QNB Finansinvest'te 5...

QNB Finansinvest Yöneticisi BTCTurk’ü Satın Aldı

BTCTurk

Türkiye’nin ilk kripto para borsası BTCTurk, QNBFinansinvest yönetim kurulu başkanı Özgür Güneri tarafından satın alındı.

QNB Finansbank Hizmetler Grubu’nun yatırım iştiraki olan QNB Finansinvest’te 5 yıldır CEO’luk görevini yürüten Özgür Güneri, Donanım Haber’in haberine göre günlük işlem hacmi 20 milyon ₺ civarlarında seyreden kripto para borsası BTCTurk’ün %95’ini satın aldı ve CEO olarak BTCTurk ekibine katıldı.

Para ve sermaye piyasalarında edindiği 25 yılı aşkın tecrübesini BTCTurk bünyesine aktarmak hedefi ile yepyeni bir yola çıktığını anlatan Güneri BTCTurk resmi sitesinde yapılan duyuruda şunları ifade etti:

“Kurulduğu ilk günden beri müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi hedefleyen ve kısa sürede sektörün lideri haline gelen BTCTurk’ün bünyesine Ortak ve CEO olarak katılmaktan büyük heyecan ve memnuniyet duyuyorum.  Yeni yapımız sayesinde müşterilerimize şeffaf, güvenli, istikrarlı ve üstün kalitede hizmet verme hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız.

BTCTurk olarak sistem, altyapı, ekip, güvenlik gibi alanlara önemli yatırımlar gerçekleştirmeye devam edeceğiz.  Müşterilerimizin artan ilgisi bizi memnun etse de onlara dünya standartlarının ötesinde hizmet verme hedefimize henüz ulaşamadığımızın bilincindeyiz.  Öte yandan müşterilerimizin bize olan güvenine layık olabilmek amacıyla ve yapmakta olduğumuz işin yüksek sorumluluğunun bilinci ile çalışmalarımıza hız vereceğiz.  Büyüyen ekibimiz, her gün gelişen teknolojik altyapımız, kurumsal ve şeffaf süreçlerimiz ile sektörün lideri olmaya devam edecek, standartların yükselmesi ve pazarın büyümesi için öncü rol oynayacağız.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.