Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ralph Lauren Yeni Mağazası ile Bitcoin ve Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek

ABD merkezli dünyanın en büyük lüks moda markalarından Ralph Lauren, Miami’de açtığı yeni mağazasında kripto para ile ödeme kabul edeceğini açıkladı.

Ralph Lauren yakın tarihli bir basın açıklamasında, şirketin Miami’de açılan yeni mağazasında Bitpay ile yaptığı partnerlik anlaşması kapsamında müşterilerin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Polygon (MATIC) ile ödeme yapabileceğini duyurdu.

Ralph Lauren, kripto para ödemelerine ek olarak web3 topluluğu Poolsuite ortaklık kurarak markanın son Los Angeles defilesinden esinlenen bir NFT koleksiyonu piyasaya süreceğini açıkladı.

Poolsuite’in Grand Leisure NFT koleksiyonunun 3.000 üyesinin tamamına hediye edilecek koleksiyonun adı Ralph Lauren x Poolsuite NFT olarak belirlendi. Ayrıca NFT sahiplerinin nisan ayı sonunda Miami sahilindeki özel bir malikanede yapılacak olan lansman partisine erişim hakkı kazanacağı aktarıldı.

Ralph Lauren Marka ve İnovasyon Direktörü David Lauren, bu mağazanın kripto para ekosistemini keşfetmelerine olanak sağlarken aynı zamanda konu hakkında daha fazla analiz yapabilmeleri için önemli bir fırsat olduğunu dile getirdi. Web3 alanında daha fazla faaliyet göstermeyi planladıklarını ima eden direktör, yol haritalarının ilk aşamalarında olduklarını ve metaverseteki geçmiş temas noktalarını geliştirmek için heyecan verici fırsatlar gördüklerini belirtti.

Yakın geçmişte popüler oyunlar Roblox ve Fortnite ile dijital giyim koleksiyonları yayınlamış olan marka, metaverse ile benzer vizyonlara sahip olduklarını belirterek genç tüketicilerle bağlantı kurmanın yeni yollarını aradığını ifade etmişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!