verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

İflas Eden 3AC Kurucularının Yeni Kripto Para Borsası Yayında: Açılışa Özel Airdrop!

İflas eden kripto hedge fonu Three Arrows Capital (3AC) kurucularının merakla beklenen yeni kripto para borsası Open Exchange (OPNX) hizmet vermeye başladı.

Three Arrows Capital kurucuları Su Zhu ve Kyle Davies‘in batan kripto para borsası CoinFLEX kurucuları ile ortak başlattığı yeni kripto para borsası Open Exchange faaliyetlerine resmen başladı. OPNX, iflas etmiş kripto para platformlarında mağduriyet yaşayan kullanıcılara ve 20 milyar dolarlık bir talep piyasasına hizmet etmeyi amaçlıyor.

OPNX CEO’su olarak görev yapacak CoinFLEX’in kurucularından Mark Lamb’in eşi Leslie Lamb yaptığı açıklamada, borsanın spot ve vadeli işlemler ile hayata geçtiğini açıkladı:

OPNX’in artık canlı yayında olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Spot ve vadeli işlemlere hemen kaydolun Talep ticareti (Claims trading) başlattığımız bir sonraki özellik olacak, böylece bu talep sahiplerinin yeniden bir bütün haline getirilme fırsatı olabilir.

Ayrıca açılışa özel borsanın yerel token’ı FLEX‘in uygun kullanıcılara airdrop olarak verileceği duyuruldu. Borsanın konu hakkındaki açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

Birçoğunuz FLEX’in OPNX’e yerel ekosistem token’ı olarak güç vereceğini biliyor olabilirsiniz. Takdirimizin bir göstergesi olarak, bekleme listesindeki uygun kullanıcıları FLEX kampanyamıza dahil ettik.

Öte yandan Şeyseller merkezli kripto para borsası CoinFLEX‘in yeniden yapılandırılma planı geçtiğimiz ayın başlarında mahkeme tarafından onaylanmıştı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!