verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ripple Ayı piyasasına Rağmen Küresel Büyümesini Sürdürüyor: Fransa ve İsveç’te 2 Büyük Anlaşma

Ayı piyasası şartlarına rağmen Ripple (XRP) tarafından büyük anlaşmalar gelmeye devam ediyor. Ripple Labs, Fransa ve İsveç’te yeni ortaklıklar kurduğunu duyurdu.

Ripple, çevrim içi pazarlar için Paris merkezli regüle edilmiş bir ödeme sağlayıcısı olan Lemonway ve İsveç ile Tayland arasındaki havale ödemelerine odaklanan İsveçli para transfer sağlayıcısı Xbaht ile On-Demand Liquidity (ODL) teknolojisi için anlaşmalar imzaladı.

Ripple’ın sınır ötesi ödemeler için sunduğu ODL teknolojisi, ödemelerde iki itibari para birimi arasında bir köprü görevi üstlenir. Bu sayede, hedef piyasada önceden finanse edilmiş sermaye bulundurmaya gerek kalmadan anında ve düşük maliyetli ödeme sağlar.

Bununla birlikte Ripple tarafından paylaşılan duyuruda, şirketin blockchain ağını uluslararası ödemeler için kullanmak üzere imza atan bankalar sayesinde RippleNet’in yılda 15 milyar doların üzerinde ödeme hacmine ulaştığı belirtildi.

ABD tarafındaki kritik mahkemenin sonuçlanmasını bekleyen Ripple Labs, diğer yandan dünya çağındaki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. Aynı zamanda Ripple şirketi bu yılın sonuna kadar global çaptaki bünyesine 300 yeni personel eklemeyi planlıyor.

Ripple’ın İngiltere ve Avrupa Genel Müdürü Sendi Young, geleceğe yönelik düşüncelerini şu ifadelerle açıkladı:

Diğer şirketleri bu pazar ortamında zor durumda görmek hoş değil, ancak biz hızla büyüyoruz ve ayrıca iyi finanse ediliyoruz. Kesinlikle çok sayıda kripto para biriminin yanı sıra bazı merkez bankası dijital para birimlerinin, muhtemelen bazı stablecoinlerin ve aradaki diğer her şeyin yaygın olarak kullanılacağı bir geleceğe inanıyorum. Değer taşımanın bu farklı yolları birbirinin yerine geçebilir ve bunların hepsi için farklı kullanım durumları olacaktır.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!