verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Roger Ver: Cüzdanımda Hala Bitcoin Tutuyorum

Bitcoin Cash’in en büyük destekçilerinden biri olan Roger Ver geçtiğimiz günlerde cüzdanında hala Bitcoin tuttuğunu açıkladı.

Bitcoin ve Bitcoin Cash toplulukları arasındaki tartışmanın en öne çıkan isimlerinden biri olarak gösterilen Roger Ver geçtiğimiz günlerde bir video paylaştı. Ver bu videoda portföyünde tuttuğu bazı kripto paralardan bahsetti.

Ver’in videoda yaptığı açıklamalardan belki de en ilgi çekici olanı, portföyünde hala Bitcoin tuttuğunu söylemesi oldu. Şu ana dek Bitcoin hakkında oldukça ağır eleştirilerde bulunan Ver, tüm bunlara rağmen cüzdanında hala Bitcoin tutuyor gibi görünüyor.

Bitcoin Cash’in tam anlamıyla bir “eşten-eşe elektronik para sistemi” olduğunu ve Bitcoin’in yalnızca hash oranı bakımından Bitcoin Cash’ten daha üstün olduğunu düşünen Ver, cüzdanındaki Bitcoinler hakkında şu açıklamayı yaptı:

“Portföyümde hala Bitcoin tutuyorum ama bunların büyük bir kısmını Bitcoin Cash’e dönüştürdüm. Çünkü Bitcoin Cash bir para birimi olarak çok daha kullanışlı. Ayrıca Bitcoin Cash’in gelecekte Bitcoin’den çok daha iyi bir performans sergileyeceğini düşünüyorum.”

Tüm yatırımını tek bir kripto paraya yapmaktansa çeşitli bir portföy oluşturmayı daha mantıklı bulduğunu söyleyen Ver, cüzdanında Bitcoin ve Bitcoin Cash’in yanı sıra Ethereum, Monero, Dash, Zcash ve birkaç farklı token daha tuttuğunu belirtiyor.

Leave a comment