Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sektörün Önde Gelen İsimleri İstanbul Blockchain Summit 2024’te Bir Araya Geliyor

Medya sponsorluğunu Koin Bülteni’nin üstlendiği İstanbul’un önde gelen blockchain zirvesi 24 Şubat Cumartesi İtalyan Kültür Merkezi’nde sizlerle buluşacak.

Altcointurk ve RespectTrade’in iş birliği ile gerçekleşecek olan ana sponsorluğunu SolorNetwork’ün üstlendiği İstanbul Blockchain Summit 2024’ün ev sahipliğini İtalyan Kültür Merkezi yapacak. Etkinlikte sektörün önde gelen isimleri birbirinden farklı konuları ele alırken, gün boyunca networking için ayrılan alanlarda katılımcılar bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunacak.

Endüstri liderlerini, yatırımcıları, blockchain meraklılarını, geliştiricileri ve girişimcileri buluşturacak zirvede; NFT, BİST ve Kripto Paralar, Algo Trade ve İndikatörler, Blockchain ve Habercilik, Ethereum Neden Kaçınılmaz, Regülasyonlar, Blockchain ve Web3 konuları ele alınacak.

Türkiye’nin önde gelen blockchain ve kripto para topluluklarından olan, topluluğun kanıtı felsefesi ile ilerleyen Altcointurk ve RespectTrade toplulukta etki bırakacak yeni bir imzayı İstanbul Blockchain Summit 2024 ile atacak.

24 Şubat Cumartesi günü birbirinden değerli konuşmacılardan, birçok farklı perspektiften konuların işleneceği etkinliğe katılmak için buraya tıklayarak ücretsiz bilet alabilirsiniz.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!