Bugün sizler için sektörün önde gelen isimlerinin yaptıkları iddialı Bitcoin fiyat tahminlerini derledik. Rakamlar ile, hayal kurduran ve keşke gerçekleşse de rahat etsem diyeceğiniz fiyat...

Sektörün Önde Gelen İsimlerinden ‘İşte Duymak İstediğimiz Şeyler’ Diyeceğiniz 5 Bitcoin Fiyat Tahmini

bitcoin

Bugün sizler için sektörün önde gelen isimlerinin yaptıkları iddialı Bitcoin fiyat tahminlerini derledik. Rakamlar ile, hayal kurduran ve keşke gerçekleşse de rahat etsem diyeceğiniz fiyat tahminleri karşınızda:

1-) Tim Draper, 250 Bin Dolar

Sektörün başarılı ismi Tim Draper, sürekli olarak yaptığı açıklamalarda Bitcoin’in 2022’de 250 bin dolar olacağını ve aynı yıl, kripto paraların itibari paraların yerini alacağını iddia ediyor.

2-) Max Keiser, 100 Bin Dolar ve Üstü

Keiser Report programının sunucusu Max Keiser, yaptığı açıklamada Bitcoin’in 100 bin dolar üstüne çıkabileceğini ifade etmişti.

3-) John McAfee, 2020’de 1 Milyon Dolar

Kripto para piyasalarının nev-i şahsına münhasır ismi John McAfee, tahminler konusunda da gerçek hayatında olduğu gibi oldukça renkli. McAfee, en başta 2020 yılında Bitcoin’in 500 bin dolar olacağını iddia etmiş, daha sonra ise bununla yetinmeyip fiyatın 1 milyon dolara çıkacağını ifade etmişti. McAfee, eğer bu tahmini gerçekleşmezse, genital organını kesip yiyeceğini de iddia etti…

4-) Cameron Winklevoss, 320 Bin Dolar

Bitcoin 8 bin dolar civarında işlem görürken, Gemini borsasının ortaklarından Cameron Winklevoss, Bitcoin’in en az 40 kat artacağını söylemişti. Winklevoss, süre olarka ise 10 ila 20 yıl arasını gösterdi.

5-) Tom Lee, 2022’de 125 bin Dolar

Fundstrat kurucusu olan ve bugüne kadar Bitcoin ile ilgili yaptığı isabetli tahminlerle adından sıkça söz ettiren Tom Lee ise, Bitcoin’in önümüzdeki 3 yıl içinde 125 bin dolara çıkacağını iddia etmişti. Bu tahminlerin hangisinin en isabetli olduğunu ise, zaman gösterecek.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.