Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Shiba Inu Fenomeninden Ayı Piyasası Yorumu: Kötü Günler Bitti, Daha Kötüsü Yolda

Popüler Shiba Inu (SHIB) fenomeni, yatırımcılara bu günlerin kötü günler olduğunu, daha kötü günlerin ise henüz gelmediğini belirterek dirayetli olmaları konusunda çağrıda bulundu.

LucieSHIB isimli memecoinlerle ilgili yüksek etkileşim alan paylaşımlarıyla tanınan fenomen 14 Haziran tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderide, SHIB yatırımcılarının mevcut durumda psikolojik açıdan güçlü kalmasının oldukça zor olduğunu ima ederek, memecoinlerdeki düşüşün henüz başlamadığını iddia etti. Yatırımcılara sabırlı olmaları gerektiğini belirtti ve Shiba Inu ekosistemi memecoinleri SHIB, Bone (BONE) ve Doge Killer (LEASH) tokenlarına olan inancını dile getirdi:

Hala SHIBARMY içindeysen, pozitif kalabiliyorsan, zihinsel çöküntüler ve mental olumsuzluklar yaşamadan iyi hislerle sürecin tadını çıkarıyorsan sana şunu söylemek istiyorum: Sen bir efsanesin! Tanrı seni korusun, öteki tarafta görüşmek üzere. Bu bir ayı piyasası ve henüz başlamadı bile.

Fenomen, topluluğu ayı piyasasına karşı cesaretlendirmeye çalışırken SHIB, BONE ve LEASH’in son 30 gün içerisinde %10 ile %30 arasında değer kaybettiği dikkat çekti.

Coingecko verilerine göre son 30 gün içerisinde %24,9 değer kaybeden SHIB, son 24 saat içerisinde %3,9 düşüş yaşayarak yazım itibariyle 0,00000662 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!