verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Snoop Dogg, Ripple’ın Düzenleyeceği Etkinlikte Sahne Alacak

Dağıtılmış defter teknolojisi girişimi Ripple, ünlü rapçi Snoop Dogg’u düzenleyeceği etkinlikte sahneye çıkaracak.

Mayıs ayında New York’ta gerçekleşecek Blockchain Haftası’nın XRP Topluluğu Günü’nde Snoop Dogg’un sahne alacağı şirket tarafından duyurulurken, etkinlik için Twitter üzerinden kampanya başlatıldığı ve 10 adet bedava biletin verileceği bilgisi, takipçiler ile paylaşıldı.

Ripple’ın gerek XRP’yi çıkarışı gerekse de sektördeki ilerleyişinin kutlanacağı gün hakkında atılan bilgilendirme yazısında, şu ifadeler kullanıldı:

Bugüne kadar XRP’nin yanında olan, likidite arttıran, XRP’yi alıp satan, şirketimizin diğer ürünü xRapid Ledger’ı geliştiren ve kullanan, XRP’nin ve xRapid’in her şeyinden faydalanan değerli insanlar, sizin için özel bir gece düzenliyoruz!”

Ripple’ın Twitter üzerinden başlatacağı yarışmanın detayları da belli oldu. Buna göre, kurum iki ayrı organizasyon düzenleyerek kazananları etkinliğe götürecek. Kullanıcılar ya soru-cevap etkinliğinde ya da ‘caps’ yapma oyununda başarı kazanmak zorunda olacak.

ABD saatine göre 26 Nisan yani yarın, başlayacak olan soru cevap etkinliğinde kullanıcıların sorulan üç ayrı soruya bir saat içinde tek bir tweet ile yanıt vermesi istenecek. Soru TSİ perşembeyi cumaya bağlayan gece 02:00’de sorulacak. Kazananlar ise ertesi gün açıklanacak. Bu etkinlik ile toplam 8 adet bilet, sahibini bulacak.

Diğer yarışmada ise Twitter kullanıcılarından bir caps yapmaları istenecek ve etkinlik 2 Mayıs günü gerçekleşecek. Katılımlar ilk 24 saat içinde olacak ve kazananlar, 4 Mayıs günü kamu oyu ile paylaşılacak.

Bu etkinliğin ünlü rap yıldızı Snoop Dogg’un kripto paralar ile isminin anıldığı en büyük etkinlik olduğu belirtilirken, ünlü yıldızın arası teknoloji ile aslında hiç de kötü değil.

Bu sene başında attığı bir tweette kripto paralardan bahseden dünyaca ünlü y ıldız, Robinhood borsasının açılışını, attığı tweet ile duyurmuştu.

Snoop Dogg, ayrıca geçmiş dönemde bu kadar yüksek profilli olmasa da, birkaç adet kripto para etkinliğine ve partisine de katılmıştı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment