verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Softbank Bu Altcoin’in Ekosistemine Dahil Oldu, Token Fiyatı Yükselişe Geçti

Oyun odaklı blockchain Oasys’e Japon teknoloji devi SoftBank’ın resmi doğrulayıcılarından biri olarak dahil olması üzerine OAS %20’ye yakın değer kazandı.

Coindesk tarafından 16 Şubat tarihinde yayınlanan habere göre Oasys’in yakın zamanda resmi ağ doğrulayıcıları arasına katılan şirketlerden biri dev şirket SoftBank oldu. Oasys toplam doğrulayıcı sayısını 25’e çıkarırken blockchain’in yerel token’ı OAS, gün içerisinde %20’ye değer kazandı.

SoftBank, doğrulayıcıları arasında Bandai Namco Research, SEGA, Square Enix ve Netmarble gibi oyun devlerinin yer aldığı Oasys’in gelişmiş teknolojik yeteneklerinin hem kullanıcılara hem de patent sahiplerine yarar sağladığını dile getirdi.

Ocak ayında Singapur düzenleyicisi üzerinde kayıtlı yönetim kuruluşunu kademeli olarak merkeziyetsiz otonom organizasyona (DAO) dönüştürme planlarını açıkladığı bilinen Oasys’in merkezi hareketleri prensip olarak desteklemediği biliniyor.

Coingecko verilerine göre son 30 günde %75 değer kazanan OAS, açıklanan anlaşmayla birlikte 0,0909 dolar seviyelerinden %17 artışla şimdiye kadarki en yüksek seviyesi olan (ATH) 0,106 dolara ulaştı. OAS,0,1028 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!