Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Staking ve Yeni Token Planını Duyuran Meme Coin Yükselişe Geçti

Floki (FLOKI) ekibinin açıkladığı yeni token planının ardından FLOKI fiyatı yükselişe geçmeye başladı.

Floki’nin ana geliştirici ekibi tarafından yapılan açıklamaya FLOKI token için staking özelliği getirilmesi, bununla birlikte yeni bir utility token geliştirilmesi planlanıyor.

Henüz adı belirlenmemiş olan bu tokenı kazanmak için FLOKI token ile stake yapmak gerekecek. Floki ekibi, yeni token için bir ön satış düzenlemeyi planlamıyor. Tokenın arzının büyük bir kısmı yalnızca FLOKI stake ederek elde edilebilecek.

Floki’nin ana geliştirici ekibinden “B”, geliştirdikleri plan hakkında şunları söyledi:

“Kullanıcılar, ödül olarak verilecek bu tokenı FLOKI tokenlarını 3 aydan 4 yıla varan bir periyot boyunca stake ederek kazanabilecekler. Bunun sonucunda kayda değer miktarda FLOKI tokenın geniş bir periyot boyunca kitleneceğini öngörüyoruz ki bu hem dolaşımdaki FLOKI miktarını ciddi ölçüde düşürecektir hem de FLOKI’ye değer katacaktır.”

Floki, 2021’de başlayan meme token furyası sırasında geliştirildi. CoinGecko verilerine göre FLOKI, o dönem 100 kattan fazla değer kazandı ancak daha sonra bu kazançların büyük kısmını yitirdi.

Ethereum ve Binance Smart Chain’de kullanılabilen FLOKI, Floki ekosistemi içerisinde ödeme yöntemi olarak geçiyor.

CoinGecko verilerine göre FLOKI, geleceğe dair yeni planlar açıklandıktan sonra %9 değer kazanarak 0,00001944 dolara yükseldi.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!