Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tartışmalı Kripto Para Borsası Yeni Token Çıkardı, Eski Token Fiyatı Fırladı!

İflas eden Three Arrows Capital (3AC) kurucuları tarafından kurulan kripto para borsası OPNX’in yerel token’ı FLEX, borsanın yeni bir token çıkarmasının ardından %30’a yakın değer kazandı.

Three Arrows Capital kurucuları Zu Shu ve Kyle Davies önderliğinde kurulan OPNX’in yerel token’ı FLEX, borsanın yeni yönetişim token’ını piyasaya sürmesinin ardından %30’a varan değer artışı yaşadı.

Open Exchange (OX) adı verilen token’ın izahnamesinde, FLEX’in 1:100 oranında OX’e dönüştürülebileceği belirtildi. Ayrıca FLEX tokenlarını OX’e dönüştürüp stake eden kullanıcıların 1:125 dönüşüm oranından yararlanacağı ifade edildi. Bir ERC-20 token’ı olan OX’in 9,86 milyar arzı bulunduğuna ve mevcut durumda 120 cüzdanın token’a sahip olduğuna dikkat çekildi.

Kullanıcılara platform üzerindeki OX işlemlerinde gerçekleştirdikleri hacme bağlı olarak BNB ve FTT varlıklarında olduğu gibi komisyon indirimi sağlanacak.

OX’in BNB ve FTT gibi platform üzerinde gerçekleştirdikleri işlem hacmine göre kullanıcılarına işlem ücreti indirimi sağlayacağının altı çizildi.

Coingecko verilerine göre OX’in piyasaya sürülmesi üzerine FLEX, 0,842 dolar seviyesinden 1,08 dolar seviyesine yükselerek %30’a yakın değer artışı yaşadı. Yazım itibariyle FLEX, 1,07 dolar seviyesinden işlem görüyor. Öte yandan OX ise piyasaya sürülmesinin ardından %16’ya varan değer artışı yaşadı. Yazım itibariyle OX, 0,0116 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Geçtiğimiz ayın başında Dubai sanal varlıklar regülatörü, OPNX’e lisanssız faaliyet gösterdiği için kınama vermişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!