verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

The Sandbox ve Adidas İş Birliği Yaptıklarını Açıkladı

The Sandbox Adidas ile anlaşma yaptığını Twitter üzerinden duyurdu.

17 Kasım Çarşamba günü Adidas, NFT dünyasına girdiğini Twitter üzerinden paylaştığı eski bir Adidas logolu NFT’si ile duyurdu.

Bugün (23 Kasım 2021) ise The Sandbox Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Adidas ile iş birliği yaptığını bildirdi.

adidas nft metaverse

DappRadar verilerine göre duyurunun ardından SAND fiyatında son 24 saatte %41.71 oranında artış gözlemlendi. Haber yazımı sırasında 24 saatlik zaman diliminde SAND fiyatı 3,96 dolardan 5,64 dolara yükseldi.

The Sandbox, oyuncuların sanal varlıklar oluşturup diledikleri gibi alıp, satabildikleri (örn: arazi alıp-satma, inşa etme) açık dünya özelliklerine sahip Ethereum blokzincir tabanlı bir metaverse ürünüdür.

The Sandbox Alpha yükseltme sürümünün lansmanını 16 Kasım’da duyurdu. The Sandbox’ta arazi sahibi olan kişiler Alpha Pass NFT ile ödüllendirildi. Alpha Pass NFT’ye sahip olan oyuncular Sandbox ekibi tarafından hazırlanan 18 farklı oyunu deneyimleyerek NFT ve 1000 adete kadar SAND tokenını ödül olarak kazanabilecekler. Alpha Pass NFT’ye sahip olmayan oyuncular ise 3 adet oyun deneyimleyebilecek. Sandbox 29 Kasım’da Play to Earn Alpha test aşamasını başlatacak ve 20 Aralık’ta sona erecek.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!