Önde gelen kripto para birimi yatırımcılarından olup bu yolla milyarlarına milyarlar katan Tim Draper, geçtiğimiz dönemlerde yaptığı 250.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminin ''kesinlikle sağlam'' olduğunu...

Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam”

tim draper

Önde gelen kripto para birimi yatırımcılarından olup bu yolla milyarlarına milyarlar katan Tim Draper, geçtiğimiz dönemlerde yaptığı 250.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminin ”kesinlikle sağlam” olduğunu ifade etti.

Draper: Hedef Belli, Yol Belirsiz

8 Kasım tarihinde son bulan Lizbon‘daki Web Summit etkinliğinde konuşan Draper, özellikle Bitcoin konusundaki iyimserliği ile piyasadaki bir çok kişi tarafından tanınmakta. Tim Draper sene içerisinde yaptığı, ”Bitcoin 2023 yılına kadar 250.000 doları bulacak” tahmini yüzünden çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı ancak görünüşe göre ünlü milyarder hala geri adım atmıyor ve tahmininde ısrarcı.

”Bundan dört, beş, altı, on yıl sonra neler olup biteceğine dair çok iyi hislere sahibim çünkü bu benim işim – geleceği zihnime işleyen genç girişimcilerle buluşmak da bunun parçası.”

Milyonlarca dolarlık Stellar airdrop’u yapacağını açıklayan Blockchain‘in CEO’su Peter Smith‘in de katıldığı etkinlikte konuşan Draper, sözlerine şu şekilde devam etti:

”Benim 2022 yılına kadar, – bu seviyede belki de 2023 – Bitcoin’in 250.000 dolar olacağı tahminin kesinlikle sağlam ancak buraya nasıl varacağımız konusunda o kadar emin değilim.”

Kripto para birimleri bu yıl yapılan Web Summit etkinliğinde oldukça popüler bir konu haline geldi ve 70.000’e yakın katılımcının yer aldığı Avrupa’nın en büyük teknoloji festivaline damga vurdu.

Kripto para endüstrisinin nasıl büyümesi ve hangi yönlere ilerlemesi gerektiği konusunda da konuşan Draper ve Smith, finansal egemenliği kullanıcıların ellerine vermeye devam edilmesi gerektiğinde fikir birliğine vardı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.