verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tron 7 Günlük Github İşlem Sıralamasında 1. Oldu, Justin Sun Konuyla İlgili Tweet Attı

Github açık kaynaklı bir kontrol sistemidir. Bu sistem geliştiricilerin kendi kodlarında değişiklik yapmalarına ve bunları güncelleyip en yeni versiyonlarını yayınlamalarına olanak sağlayan bir platformdur.

TokenInsight’a göre işlem verisine bakılarak yapılan 7 günlük bir Github Commits Ranking’de(Github İşlem Sıralaması), Tron 1. sırayı kaptı ve en çok çalışan koin unvanını hak etti.

Tron Foundation kurucusu Justin Sun konu ile ilgili şu tweeti attı:

”#TRON $TRX @TokenInsight’a göre, #TRX 7-günlük Github Commits Rankings’de birinciliğini koruyor.”

Şirketi Tron Foundation’ın 7 günlük Github Commits Rankings’de birinci olarak gösterildiği resmi de bu tweet’e eklemeyi unutmadı tabii ki.

Justin Sun, Hupan Universitesi mezunu ilk y kuşağı  olmanın yanı sıra 30 under 30 Forbes ( 30 yaş altındaki 30 Forbes Kişisi) listesine girmeyi de başarmış genç ve yetenekli bir girişimci. Tron’un bu genç kurucusu Tron’un kazandığı başarı ve popülerlik sayesinde oldukça mutlu görünüyor.

TRT_a isimli bir Reddit kullanıcısı ise şu ifadelerle Tron’u bir bakıma trolledi:

”Nicelik nitelik anlamına gelmez…”

Başka bir Reddit kullanıcısı ise buna karşı şu ifadelerde bulundu:

”Tron top 5 kripto para birimine doğru giden yoluna devam ediyor. Keşke yatırım yapacak biraz param olsaydı çünkü tron projesi ciddi anlamda umut verici gözüküyor. Bunun Reddit üzerindeki Cryptocurrency sub bölümüne gidiyor olması komik çünkü orada tron’u çok fena eleştiriyorlar. Gene de bir yıl kadar önce aynı kişilerin eth ve neo’yu da böyle ezdiklerine şahit olmuştum. Tron ilerlemeye devam edecek ve bunu çekemeyenler Tron’a daha önce yatırım yapmadıkları için sinirlenmeye devam edecekler.”

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment