Çin'in yeni ay yılı, görünüşe göre TRON için son derece iyi başladı. Kaleme alınan haftalık merkezi olmayan uygulamalar DApp raporunda, son gelişmelere yer veren TRON...

TRON, Merkezi Olmayan Uygulamalarda İleri Gitmeye Devam Ediyor

justin sun tron

Çin’in yeni ay yılı, görünüşe göre TRON için son derece iyi başladı. Kaleme alınan haftalık merkezi olmayan uygulamalar DApp raporunda, son gelişmelere yer veren TRON Vakfı, şu anda ekosistem olarak iyi ve sağlam bir gelişme kaydetmenin mutluluğunu yaşıyor.

Kendi ağına geçtikten sonra, EOS ve Ethereum gibi kripto para platformlarına hem kullanıcı sayısı, hem hesap miktarı ve daha da önemlisi merkezi olmayan uygulama sayısı ve kullanım oranında üstünlük sağlamak üzerine yola çıkan TRON’da şu anki görünüm ise, son rapora göre hayli tatmin edici.

Rapora göre TRON topluluğu tarafından şu ana kadar ağda toplamda 8 merkeziyetsiz borsa, 65 Blockchain temelli oyun, 47 oyun ve 3 adet candy box projesi geliştirildi. Raporda ise, şu ifadelere yer verildi:

”Merkezi olmayan uygulamaların dökümüne baktığımızda; bu ister DApp sayısı olsun, isterseniz de DApp kullanan kullanıcı sayısı olsun, TRON şu anda sektörde lider durumda yer alıyor.”

TRON Vakfı’ndan yapılan açıklamada, şu anda bu geliştirilmiş merkezi olmayan uygulamaları kullanan yaklaşık 50 bin kişi olduğu ifade edilirken bu rakamın da yavaş yavaş arttığı ve haftalık ortalama yüzde 10’luk bir yükseliş yaşandığına vurgu yapıldı. TRON ekibi, bu sayı artışını, sürdürülebilir şekilde devam ettirmek isterken, hedefini ise bu yılın ilk çeyreğinin sonuna kadar 100 bin merkezi olmayan uygulama kullanıcısına ulaşmak olarak belirlediğini, raporda net bir şekilde ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.