Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Türk Borsadan Fan Token Raporu: Milyonlarca Liralık Ödül ve Yüz Binlerce Yakım

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip dijital varlık alım-satım platformu Bitexen’in avantajlar ile buluşturma noktası olan Bitexen Club’ta fan tokenlar çerçevesinde gerçekleştirilen faaliyetlere dair rapor yayınlandı.

Bitexen Club‘ta 2022 ve 2023 dönemine ait gerçekleştirilen çalışmalara dair yayınlanan raporda, bahsi geçen dönem içerisinde gerçekleştirilen milyonlarca liralık ödül dağıtımları, yüz binlerce token yakımı ve binlerce kampanyaya dair verilere yer verildi.

Bitexen’in desteklediği spor kulüplerine ait fan tokenlara ve sosyal tokenlara yönelik faydaların sunulduğu Bitexen Club aracılığıyla kullanıcılar, sahip oldukları tokenlar ile takımlarının kendileri için ürettiği ürünlere ve işleyişlerine yönelik kararlara ulaşabiliyor, anketlere katılabiliyor, anlaşmalı markalara ait indirimlerden faydalanabiliyor, NFT’lere erişebiliyor ve Bitexen Club Akademi sekmesi üzerinden kripto para ekosistemi hakkındaki soruları cevaplayarak ödüller kazanabiliyor.

2200’den fazla kampanya, 1 milyona yakın token yakımı

Raporda, Bitexen Club bünyesinde yer alan 18 adet fan token’a yönelik toplamda 1001 adet kampanya, 278 açık artırma ve 961 anket yer alırken Adana Demirspor için 78, Sivasspor için 77, Kayserispor için 76, Giresunspor için 69 ve Darüşşafaka Spor Kulübü için ise 65 kampanyanın gerçekleştirildiğine değinildi.

Token yakımı ve kilitleme şartları ile katılım sağlanabilen, birçok ödül ve ayrıcalığı barındıran kampanyalarda toplamda 986.454 adet token yakımı gerçekleştirildi. En çok yakılan tokenlar ise sırası ile VAN, URFA, DSK, SKRY ve TUZLA oldu.

1.9 milyon lira değerinde dağıtılan ödül

Bitexen Club‘ın fan token yatırımcılarını yalnızca birer token sahibi olmaktan çıkarıp ekosistemin kendisi haline dönüştürdüğü bir diğer fayda ise hediye çarkı oldu. Bitexen’in desteklediği takımlara ait NFT’leri toplayabildiğiniz ve yüzlerce token kazanabildiğiniz hediye çarkı üzerindeki tüm NFT’leri toplayan kullanıcılar 100.000 TL’lik büyük ödülün sahibi oluyor. Bu güne kadar ise hediye çarkından tüm NFT’leri toplayan 19 kişiye toplamda 1.9 milyon lira değerinde token ödülü dağıtıldı.

Binlerce soru, on binlerce ödül, milyonlarca cevap

Uygulama içerisinde fan tokenlar aracılığı ile kripto okuryazarlığını artırmayı hedefleyen Bitexen Club Akademi bölümünde kullanıcılar, cevapladıkları sorular aracılığı ile fan tokenlar kazanabiliyor. Raporda binlerce soruya verilen milyonlarca cevap karşılığında 120 bine yakın ödül dağıtıldığı görülüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!