Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Türkiye Merkezli Kripto Fonu Parasını DeFi’a Oynadı: Binance’de 2 Altcoin Alımı!

Milyonlarca dolar yöneten fon cüzdanı olası bir boğa piyasası için yatırımını merkeziyetsiz finans (DeFi) projelerine aktardı.

Milyon dolarlık bir fon cüzdanı DeFi projeleri için harekete geçti. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından sağlanan verilere göre IOSG Ventures olarak işaretlenmiş bir fon cüzdanı boğa hazırlıklarına başladı.

Veriler, söz konusu cüzdanın 19 Ekim günü kripto para borsası Binance’den 1,37 milyon dolar değerinde 352,242 milyon Uniswap (UNI) ve 977 bin dolar değerinde 3,95 milyon 1inch (1INCH) aldığını gözler önüne serdi.

Fon cüzdanının detaylarına bakıldığın UNI ve 1INCH bakiyelerinin ardından en yüksek miktarda tutulan varlığın 940 bin dolarlık yatırımla Optimism (OP) olduğu görülüyor. Cüzdanda ayrıca 885 bin Tether (USDT) ve 207 bin dolarlık Ethereum’da (ETH) bulunuyor.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %2,3 yükseliş sergileyen UNI 4 dolardan, aynı süre zarfında %4,2 düşüş yaşayan 1inch ise 0,247 dolardan alıcı buluyor.

Resmi sosyal medya hesabına göre IOSG Ventures İstanbul, Türkiye merkezli bir yatırım fonudur. Resmi açıklamada fonun yatırımlarının merkezinin Web3 teknolojisi olduğu belirtiliyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!