verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Türkiye Teknoloji Buluşmalarının 82.si Gerçekleşmek Üzere: Metaverse ve Blockchain Konuşulacak

Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 82.si Gaziantep’te gerçekleşecek. Etkinlik kapsamında “Metaverse”, “NFT”, “Blockchain”, “E-ticaret & E-ihracat”, “Dijitalleşme” konuları gündeme getirilecek.

Türkiye’nin uzun süredir devam eden etkinlik zincirinin 82. durağı Gaziantep olarak belirlendi. 22 Eylül tarihinde gerçekleşecek etkinliğin bu yılki hedefi KOBİ‘lerin dijitalleşmesi için dünyadaki değişime ayak uydurmalarına yardım etmek olacak.

Türkiye’nin öncü sektör temsilcilerinin katılımı ve sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlik “Metaverse“, “NFT“, “Blockchain“, “E-ticaret & E-ihracat”, “Dijitalleşme” gibi farklı konulara odaklanacak. 1.700’den fazla konuğun, 43’den fazla konuşmacının ve 32’den fazla destekçinin yer aldığı etkinlik, kapılarını 09.00’da Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi‘nde açacak.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları, KOBİ’lerin dijital dönüşümlerini teşvik etmek adına düzenlediği etkinlikleriyle KOBİ’lerin, dijital dönüşüm sürecinde ihtiyaçları olan teknolojik altyapı yatırımlarını ve AR-GE faaliyetlerini desteklemeyi ve bilgilendirmeyi amaçlıyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayesinde Eticaret Merkezi A.Ş. ve (WTECH) Teknolojide Kadın Derneği tarafından gerçekleştirilen Türkiye Teknoloji Buluşmaları’nın 82. etkinliğinde, her ilde 200 kadının faydalandığı ücretsiz vizyon eğitimlerin lansmanı da yapılacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz katılım buradan sağlanabilir.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!