verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Analist Bitcoin Alımları için Kullandığı Metriği Paylaştı, Stratejisini Açıkladı!

Ünlü on-chain analisti Charles Edwards, nadir bir Bitcoin (BTC) metriği paylaşarak uzun vadeli yatırım stratejisini açıkladı.

Edwards yakın tarihli bir sosyal medya gönderisinde, uzun vadeli Bitcoin yatırımları için en çok güvendiği metriği ve detaylarını açıkladı. Yatırımcılar tarafından nadir kullanılan Bitcoin üretim maliyeti metriğinin kendisini hiçbir zaman yanıltmadığını belirten Edwards, grafik üzerinde Bitcoin fiyatının FTX iflasından sonra bile bu metriğin desteğinden döndüğünü belirten bir işaretleme yaptı.

Resim

Metriğin tarihsel olarak dönüm noktalarına işaret ettiğine değinen analist, Bitcoin fiyatının üretim maliyetine her temasında trendin değiştiğini ve bunun uzun vadeli yatırım için güvenilir bir alım noktası olduğunu belirtti.

Metriğin uzun vadeli yatırım için şaşmaz bir sinyal olduğuna değinen Edwards, açıklamasını şu ifadelerle detaylandırdı:

Geçmişte Bitcoin fiyatı elektrik maliyetine ne zaman temas etse bu uzun vadeli bir yatırım için harika bir nokta oldu. Sapma payı yok. Bu tablo açık ara en güvenilir uzun vadeli Bitcoin metriğim.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %2,2 değer kaybeden Bitcoin, yazım esnasında 27.891 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!