Özellikle Twitter üzerinde edindiği kitlesi ile tanınan ünlü kripto para analisti Mitoshi Kaku, mevcut şartlar altında Bitcoin'in ciddi bir yükseliş yaşabileceğini düşünmekte. Kripto para piyasası...

Ünlü Analist: Bitcoin Önümüzdeki 10 Gün İçerisinde 5.000 Dolara Çıkabilir!

Bitcoin

Özellikle Twitter üzerinde edindiği kitlesi ile tanınan ünlü kripto para analisti Mitoshi Kaku, mevcut şartlar altında Bitcoin‘in ciddi bir yükseliş yaşabileceğini düşünmekte.

Kripto para piyasası genel olarak oldukça sert bir dönemden geçse de, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ani ralli birçok kişiyi umutlandırmıştı ki görünüşe göre Kaku da bunlardan bir tanesi konumunda. BTC hakkında detaylı bir analiz yapan ve tweet dizisi ile bunu anlatan Kaku, Ichimoku indikatörünün ve önümüzdeki birkaç günün hamlesine bağlı olarak daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşılabileceğini düşünmekte.

”Bitcoin önümüzdeki 10 gün içerisinde direkt olarak 5.000 dolara çıkarsa hiç şaşırmam. Şartlar teknik analiz açısından mevcut. Böyle bir hamle açıkçası daha güçlü bir katalizör gerektirir ancak konu fiyat hareketi olduğunda her şey mümkündür.”

Lider kripto para birimi Bitcoin basın saatine göre %0.11’lik bir yükselişe sahip ve birim fiyat olarak da 3.654 dolar seviyesinden alıcı bulmakta. Toplam piyasa hacmi konusunda da 64 milyar doların üzerine yeniden çıkan BTC, genel olarak diğer kripto para birimlerine de rallinin kapısını aralamış gibi duruyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.