Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Destekçi Geleneksel Piyasalar Çöküşe Hazırlanıyor Dedi: Bitcoin’e Yönlendirdi!

Kripto para piyasasının popüler ismi Max Keiser, Bitcoin’in (BTC) güvenli liman olarak zaman içinde öne çıkacağını belirtirken Ark Invest cephesini övdü.

Max Keiser 20 Şubat tarihli sosyal medya gönderisinde, dikkat çeken ifadelere yer verdi. Hisse senedi piyasasının 1987 yılında yaşanana benzer bir devasa çöküşün eşiğinde olduğunu dile getiren Keiser, böyle bir yıkımdan sağ çıkabilecek tek şeyin Bitcoin olduğunu vurguladı.

Önögödüğü yıkım senaryosunun gerçekleşmesiyle birlikte Bitcoin’in nihai güvenli liman olarak öne çıkacağını belirtirken spot Bitcoin borsa yatırım fonlarıyla (ETF) birlikte gelen kurumsal güvene işaret etti.

Halihazırda spot altın ETF’lerinde yaşanan devasa çıkışlara ve aksine spot Bitcoin ETF’lerine yönelik girişlere odaklanan deneyimli isim, yatırım şirketi Ark Invest ve CEO’su Cathie Wood’a da övgü yağdırdı. Keiser, Ark Invest tarafından sunulan spot Bitcoin ETF’i ARKB’yi beğendiğini söyledi:

Hisse senetleri bir başka 1987 tarzı çöküşe hazırlanıyor. Bitcoin nihai güvenli liman olarak zaferle ortaya çıkacak. Para zaten altın ETF’lerinden kaçıyor ve BTC ETF’lerine akıyor. Cathie Wood’un Ark Invest’i tarafından sunulan spot Bitcoin ETF’i ARKB’yi beğendim. Onlar gerçek Bitcoincilerdir!!

Kısa süre önce analiz edilen veriler, spot Bitcoin ETF’lerine adeta para akarken altın ETF’lerinde ise ciddi çıkışlar yaşandığını gözler önüne sermişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!