Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü İsimden Büyük Meydan Okuma: Shiba Inu Bu Fiyat Olursa Twitter’ı Silerim!

Ünlü girişimci ve ABD eski kongre üyesi David Gokhshtein, Shiba Inu’daki (SHIB) fiyat hedefinde ısrarcı olmaya devam ediyor.

David Gokhstein 22 Ocak tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda, Shiba Inu’nun 0,01 dolar seviyesine ulaşması halinde sosyal medya hesabını sileceğini açıkladı.

SHIB için daha önce de de sık sık 0,01 dolar hedefi veren Gokhstein, sosyal medya hesabını silebilmek için kullanıcılardan SHIB’i 0,01 dolar seviyesine çıkarmalarını rica etti. Kullanıcıların bir kısmı girişimciye destek olurken bazı kullanıcılar bu durumun mantıklı olmadığını öne sürerek Gokhshtein’a karşı çıktı.

Sosyal medya kullanıcılarının önemli bir kısmı SHIB’in hem merkeziyetsizlik açısından hem de gelişim ivmesi açısından diğer birçok token’ı geride bıraktığını belirterek SHIB’ın 0,01 doları hak ettiğini iddia etti. Öte yandan girişimciye karşı çıkan kullanıcılar, paranın yoktan var edilmediğini dile getirerek 0,01 dolara yükselmesi yüz milyarlarca dolarlık SHIB yatırımı yapılması gerektiğini Gokhshtein’a hatırlattı.

Coingecko verilerine göre son 30 günde %45 değer kazanan SHIB, son 24 saat içerisinde %1 değer kaybederek 0,00001199 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!