Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ünlü Milyoner Bitcoin ile Birlikte Bir Yatırım Tavsiyesi Daha Verdi!

“Zengin Baba Yoksul Baba” kitabının yazarı ünlü milyoner Robert Kiyosaki, altının düşüşe geçeceği ve Bitoin ile gümüşün yükselişe devam edeceği bir senaryo açıkladı.

Robert Kiyosaki 14 Şubat tarihinde yaptığı paylaşımda, yatırımcıların dikkatini çeken ifadelere yer verdi. ABD tahvillerine yönelik ilginin iyice azaldığını ve bankaların sadece altın gibi değerli varlıkların alımıyla ilgilendiğini belirten Kiyosaki, ABD için bir çöküş senaryosu öngördü.

Ne ABD’nin parasız yapabileceğini ne de dünyanın bu kağıt para sistemiyle sürdürülebilir bir şekilde devam edemeyeceğini savunan deneyimli isim, çareyi yine gümüş ve Bitcoin’de aradı.

Önümüzdeki süreçte altının 1.200 doların aşağısına düşeceğini belirtirken gümüşün de Bitcoin’i takip ederek önemli bir yükseliş trendine gireceğini kaydetti:

Andy Schectman çok önemli bir soru soruyor. “ABD tahvillerini kim satın alacak?” Bankalar ABD tahvili değil altın alıyor. ABD parasız nasıl idare edecek? Dünya parayla nasıl işleyecek? Para olmadan ne yapacaksın? Altın muhtemelen 1.200 doların altına düşecek. Gümüş de Bitcoin gibi yükselişe geçecek. Dikkatli olun.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!