Bir blockchain altyapı projesinin kendi koin'i olan OST, Salı gibi sabah saatlerinde önde gelen bir kripto para borsası olan Upbit tarafından listeleneceği haberinden sonra, %95'e...

UPbit Listelenmesi OST’ye Yaradı! OST Yüzde 95’e Yakın Artış Gösterdi

upbit

Bir blockchain altyapı projesinin kendi koin’i olan OST, Salı gibi sabah saatlerinde önde gelen bir kripto para borsası olan Upbit tarafından listeleneceği haberinden sonra, %95’e varan bir artış yaşadı.

Borsa OST kripto para birimini Kore won’u ile parite olacak şekilde listeledi. Listelenmeden önce 0.04 dolardan işlem gören OST, listelenme açıklamasından 30 dakika sonra 0.09 dolara kadar fırladı. OST daha sonra inanılmaz bir artış ile 0.13 dolara kadar yükseldi ki bu değer Haziran ayından beri görülmemişti. OST daha sonra 0.08 dolar birim fiyatına kadar geriledi ancak basın saatine göre 0.75 dolardan işlem görüyor ve toplam %70’in üzerinde bir artışa sahip.

OST’nin konu ile ilgili blog gönderisindeki ifadeler ise şu şekilde:

”7 Ağustos 2018 tarihinden itibaren, Güney Kore’nin en büyük borsalarından birisi olan Upbit üzerinde listelendiğimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz. OST şimdiden Binance, OKEx ve Huobi borsalarında listelendi.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.