verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

UTU Trust ve UTU Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Yenilikçi ve güven odaklı bir altyapı sunmayı vadeden UTU Trust nedir ve hangi alanlarda kullanılabilir? UTU Trust whitepaper’ında kullanıcılarını teşvik etmek için UTU coin ile ödüllendireceğini açıkladı; UTU Coin nasıl kazanılır, ne zaman nerede listelenecek?

UTU Trust; mekanizma bilgisi, sosyal grafikler ve oracle modelleri ile bir güven altyapısı sunarak, DeFi alanına açığa çıkan aşırı teminatlandırma ve güvensizlik sorunlarına bir nefes olmayı planlıyor. Nairobi merkezli UTU Turst projesinin başındaki isim ise 2017 yılında Afrika’nın ilk taksi uygulamasını kurmuş olan Jason Eisen’dir.

UTU Trust, yenilikçi ve güven odaklı bir merkeziyetsiz ağ sunmayı da vadediyor. UTU ana amacını “tüm internet altyapısı için güvenlik” belirlese de bunun yanı sıra birçok avantaj sunmayı planlıyor. Yapay zeka (AI) tabanlı UTU Trust ağı, Afrika pazarına odaklanan bir altyapı sağlayıcısı olarak sektör hayatına başladı.

UTU Trust Güven Köprüsü Kuracak

UTU Trust, hangi alanda olduğu fark etmeksizin birçok profesyonel ve start-up kuruluş için internet tabanlı hizmetlerde bir güven köprüsü olmayı amaçlıyor. Platformlar UTU Trust ile iş birliği yaparak, blockchain tabanlı ağa katılıp hizmetlerinin ve projelerinin güvenliğini destekleyebilecekler.

Bu yüksek güvenlikli altyapı dijital işletmeler için, daha fazla müşteri çekmek ve hali hazırdaki müşterileri en üst düzeyde tatmin etmek için bir artı sunmak istiyor. UTU Trust’un kendi resmi sitesinde de açıkladığı gibi bu dijital işletmeler; finans, aile, kodlama veya kreatif dijital içerik/reklam hizmetlerini UTU Trust ağında gönül rahatlığı ile hem itibarlarını hem de müşterilerini koruyarak gerçekleştirebilir.

UTU-Trust-Coin
UTU Trust ekibi tarafından paylaşılan çalışma modeli. Kaynak

UTU Trust Ağının Temel Avantajları

  • Kişiselleştirme: UTU Trust ağı, her kullanıcıya özel kişisel ve güven modeli odaklı bir hizmet vadediyor.
  • Müşteri memnuniyeti: UTU ekibi dijital platform müşterilerinin güven çerçevesinde çok daha memnun kalacağını öne sürerek, müşteri memnuniyetini arttırmak için platformlara fırsat sunuyor.
  • Kolaylık: UTU Trust, kullanıcılar için basit ve hızlı erişilebilir bir uygulama programlama
    arayüzü (API) sunuyor.
  • İhtiyaca Yönelik Fiyat: UPI Turst kullanıcılarına tek bir fiyat dikte etmiyor; işletme ihtiyaçlarına göre bir paket sunmayı teklif ediyor.

UTU Coin Nerede Listelenecek, Nasıl Alınır?

UTU coin, UTU Trust ekosisteminde bir ödeme şekli olarak kabul edilecek projenin kendi kripto parasıdır. UTU Trust ekibi, kullanıcılarının aktif katılımını UTU token ile ödüllendirmeyi planlıyor. UTU Trust ekibi tarafından tasarlanan blokchain tabanlı UTU Protocol’ün kendi tokenı olacak UTI token, 2 yol ile kazanılabilir:

  • UTU ekosistemine veri sağlamak
  • Stake edilmiş hizmetlere onay vermek

Ethereum tabanlı bir merkeziyetsiz finans tokenı olan UTU coin’in ICO satışları saatler içinde tükendi. UTU Trust kurucusu Eisen bu yoğun ilginin ardından, Twitter hesabından yaptığı açıklamada heyecanını dile getirdi ve “şimdi daha da ileri gitme vakti” mesajı verdi. UTU coin, 16 Ekim tarihinde Uniswap‘in DEX platformunda listelenecek.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!