Internet of Things (IoT) için kar amacı gütmeyen bir Blockchain vakfı olan IOTA Vakfı, Volkswagen'in Dijital Yöneticisi olan Johann Jungwirth'in Denetleme Kurulu'na katılacağını açıkladı. Jungwirth...

Volkswagen’in Dijital Yöneticisi, IOTA’ya Katılıyor

volkswagen iota

Internet of Things (IoT) için kar amacı gütmeyen bir Blockchain vakfı olan IOTA Vakfı, Volkswagen’in Dijital Yöneticisi olan Johann Jungwirth’in Denetleme Kurulu’na katılacağını açıkladı. Jungwirth şu sözleri söyledi:

“IOTA platformu, bağlı cihazların mikro para ödemeleri şeklinde birbirlerine dijital olarak para göndermesini ve IoT için yararlı olmasını sağlıyor”.

Kurula katılım alışılmadık olsa da, Dr. Hongquan Jiang’ın ve Robert Bosch Venture Capital’teki ortağı Jungwirth’in yakın zamandaki katılımları, IOTA Vakfı’nın “karmaşık” teknolojisi konusundaki artan ilgi alanını gösteriyor.

Şirket kısa süre önce Microsoft ve diğerleri ile yanlış yorumlanan bir ortaklık haberi içindeydi.Aynı zamanda, geçen yılın sonuna kadar 5.50 doların üzerinde olan fiyatın artışını ve son aylarda ki belirgin düşüşünü gördü. CoinMarketCap’in verilerine göre kripto para, basın saati itibariyle yaklaşık 2.40 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kaynak: Coin Telegraph

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.