Şikago merkezli kripto para borsası Seed CX, kurumsal yatırımcının ilgisini çekebilmek için hummalı bir çalışma içerisinde. Amerikan basınında çıkan haberlerde, borsanın son dönemde yaptığı hamleler...

Wall Street’teki Kurumsal Yatırımcıyı Sektöre Çekmek İçin Çalışmalar Sürüyor

wall street bitcoin

Şikago merkezli kripto para borsası Seed CX, kurumsal yatırımcının ilgisini çekebilmek için hummalı bir çalışma içerisinde. Amerikan basınında çıkan haberlerde, borsanın son dönemde yaptığı hamleler ile birlikte, Wall Street’te faaliyet gösteren dev traderları sektöre çekmeyi ve kurumsal yatırımcı ile çalışmayı amaçladığı kaydedildi.

Wall Street’in en önde gelen traderlarından birisi olan Edward Woodford’a göre, kurumsal yatırımcıların şu aşamada en fazla çekindiği şey kripto para borsalarının güvenliği ve hızı. Bu durumun farkında olan Seed CX yöneticileri de, kurumsal yatırımcıya özel tasarlanmış kaliteli bir ara yüz ve güvenilir bir alt yapı ile bu noktada önemli bir hamle yapmaya hazırlanıyor.

Şirketin kurucu ortağı Brian Liston ise, birçok kripto para borsasının benzer alt yapıları sahip olduğunu ve özellikle cüzdan yönetimi konusunda bu borsaların, Seed CX standartlarına göre ‘sınıfta kaldığını’ ifade ederken, borsa olarak yapacakları hamleler ile kurumsal yatırımcıya hitap etmeyi amaçladıklarını belirtti.

Kripto para borsalarının en büyük sorunlarından birisinin hack saldırıları olduğunu ve bunun da güvensizlik oluşturduğunun farkında olduklarını belirten Liston, yapacakları geliştirmeler ve hamleler ile kullanımı basit, kaliteli ve güvenli bir borsa oluşturmayı planladıklarını ve bu borsadan, Wall Street’teki birçok dev traderın ve kurumsal yatırımcının faydalanacağını umduğunu da sözlerine ekledi.

Liston, özellikle cüzdan kullanımında sunacakları opsiyonlar ile, yatırımcıları memnun etmeyi amaçladıklarını da ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.