Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

(WAVES) Waves

[one_fifth padding=”5px 5px 5px 5px”]

Başlangıç Tarihi:
12/06/2016
Twitter:
@wavesplatform
Website:
Waves
Kapasite:
100 Milyon

[/one_fifth]

[four_fifth_last padding=”5px 5px 5px 5px”]

Hakkında

Waves, büyük ölçekli iş ve tüketici adaptasyonu için tasarlanmış özel bir blockchain token platformudur. Waves ayrıca Blockchain teknolojisinin sıradan işletmelere ve son kullanıcılara erişebilmesinin faydalarını artırmak için oluşturuldu. Platform 2016 yılında piyasaya sürüldü ve mevcut blockchain hizmetlerinin eksikliklerini gidermek için sıfırdan tasarlandı. Sonuç olarak yüksek güvenlik, kolay token işlemleri (oluşturma, aktarma, takas) ve basit bir kullanıcı deneyimini vurgulamanın yanı sıra hız ve ölçeklenebilirlik gibi kritik uzun vadeli sorunları ele alan, kurumsal kullanıma hazır bir platformdur.

Özellikleri

Merkeziyetsiz Token Ticareti : Waves platformu para toplamayı, kitleme fonlamayı ve blockhain üzerindeki düşük volaliteli finansal araçların kullanımı ve ticaretini kolaylaştıracaktır.

Özel ve Fiat Token oluşturma, silme ve aktarma.

Varlıklar arası ticaret (Asset to Asset).

Hafif İstemciler : Waves kullanıcıları için herhangi bir bilgisayarda çalışabilen, kurulumu kolay bir istemci sağlar.

Teknolojisi

Genişletebilir Çözüm : NXT Platformunda yeni bir işlem türü oluştururken zorunlu bir hard fork ihtiyacını gidermek için (ağ istemci yazılımı güncellemelerini zorlamak) Waves, çekirdek yazılım modülünde bulunmayan eklentiler sunar.

Grafik


[/four_fifth_last]