Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Yatırımcı Vitalik Buterin’in Eleştirdiği Meme Coin’de 8 Günde 12x Kar Elde Etti!

Bir yatırımcı, Ethereum kurucu Vitalik Buterin’in yoğun eleştiri sarf ettiği meme coin’de yalnızca 1 haftada 12x kazandı.

On-chain veri ve analiz hesabı Lookonchain 6 Haziran tarihinde Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, bir yatırımcının yüksek oranda kar ettiği işlemlere yer verdi.

Söz konusu yatırımcı, dün Vitalik Buterin tarafından eleştirilere maruz kalan rapçi Iggy Azalea’nın piyasaya sürdüğü meme coin MOTHER’da yüklü denilebilecek bir boyutta alım yapmıştı. Alımı geçtiğimiz ayın son günlerinde gerçekleştiren yatırımcı, 8 gün içerisinde 777 bin dolarını 9,4 milyon dolara çıkardı.

Trader, 29 Mayıs tarihinden 1 Haziran tarihine kadar toplamda 50,35 milyon MOTHER alımı yapmak için 777 bin dolar harcama yapmıştı. Şu anda kadar satış yapmayan yatırımcının elinde 9,4 milyon dolarlık MOTHER bulunuyor.

Kısa süre içerisinde kripto para piyasasında herkesin hayalini gerçekleştiren yatırımcı, %1.110’luk getiri oranı elde etmiş durumda konumlanıyor.

Öte yandan bazı balinalar da Solana (SOL) tabanlı meme coin MOTHER’da alım yapmaya devam ediyor. Bir balina 1,54 milyon dolar değerinde 8.943 SOL çekip, bu varlıkların hepsiyle 0,1789 dolardan 8,6 milyon Mother Iggy (MOTHER) aldı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!