Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zengin Baba Yoksul Baba Yazarı Robert Kiyosaki: Kriz kapıda, zengin olmak için harika fırsat

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı ve ünlü yatırımcı Robert Kiyoksaki, 2008 ve 2013 krizlerine benzer bir krizin kapıda olduğunu ve bunun zengin olmak için harika bir fırsat olduğunu belirtti.

Robert Kiyosaki, 29 Ağustos tarihinde Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, yeni bir krizin kapıda olduğunu söyleyerek takipçilerini uyardı. Ayrıca bu krizin zengin olmak için harika bir fırsat olduğunu ve insanların fırsatları değerlendirmeye hazır olması gerektiğini belirtti.

Kiyosaki daha öncesinde 2013 ve 2018 krizlerini tahmin etmiş ve bu olaylar sosyal medya üzerindeki popülerliğini oldukça arttırmıştı. Ayrıca ünlü yatırımcı kripto para piyasaları hakkında da bazı öngörülerde bulunmuş bu öngörüleri de zaman zaman gerçekleşmişti. Kripto para alanında özellikle Bitcoin’in geleceğin anahtarı olduğuna inanan açıklamalarıyla dikkat çeken Kiyosaki, bu krizden altın, gümüş, gayrimenkulle beraber içerisinde kripto paraların da olduğu birçok varlığın değer kaybedeceğini belirtti.

Ünlü yatırımcı, takipçileri tarafından yoğun bir destek alırken bir takipçisi Kiyosaki’nin önceki kriz tahminlerini S&P endeksi fiyat grafiği üzerine yerleştirerek Robert’ın kriz tahmini konusundaki başarısına dikkat çekti.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!