Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

3 Milyarlık Altcoin Projesinde Airdrop Yolda: Token Dağıtımı İçin Tarih Verildi!

Farklı blockchainler arasında işlem yapmaya olanak sağlayan blockchain LayerZero, airdrop yapacağını açıkladı.

Token çıkartıp çıkartmayacağı merakla beklenen blokzinciri projesi LayerZero, uzun süreli bekleyişin ardından kullanıcıları memnun eden bir açıklamada bulundu.

LayerZero 7 Aralık günü sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamasında, yerel bir token çıkarılacağını ve bunun airdrop yoluyla kullanıcılara dağıtılacağını belirtti. Açıklamada söz konusu airdrop işleminin 2024 yılının Haziran ayına kadar gerçekleştirileceği vurgulandı:

LayerZero ilk başlatılan değişmez kodda görülebileceği gibi, her zaman protokol içerisinde yerel bir token’a sahip olma yeteneği ile oluşturulmuştur. Son birkaç aydır topluluk tartışmasını ve bu konuda net bir iletişim eksikliği olduğunu duyduk. Artık kesin olarak bir LayerZero tokenının olacağını belirtiyoruz. Dağıtımını doğru yapmaya kararlıyız ve bunun 2024’ün ilk yarısında gerçekleşmesini bekliyoruz.

Proje söz konusu airdrop etkilniğine dair ekran görüntülerinin alınıp alınmadığına yer vermedi. Yani airdroptan hak kazanmak isteyen kullanıcılar halen daha LayerZero tabanlı projelerle etkileşime geçerek airdrop şansı yakalayabilirler.

Blokzinciri projesi nisan ayında yaptığı açıklamada, B serisi finansman turunda 3 milyar dolar değerlemeye ulaştığını ve 120 milyon dolar yatırım aldığını duyurmuştu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!