verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Arthur Hayes Düşüş Bekliyor: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) İçin Fiyat Tahmini

BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, kripto para piyasasındaki düşüşün devam edeceğini öne sürdü. Hayes ayrıca uzun vadeli yatırımcılara Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) için fiyat hedefi verdi.

Arthur Hayes 10 Kasım tarihinde sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı gönderide, kripto para piyasası için yeni bir düşüş beklediğini söyledi ve olası bir düşüşte BTC için 10.000-15.000 dolar, ETH için 750-1.000 dolar ve SOL için 3 dolar bandını hedef gösterdi.

Eski CEO, kripto para piyasasında FTX çöküşünden etkilenen şirketlerden kaynaklı yeni bir likidite krizi yaşanacağını ve bunun da başka bir düşüşün ana nedeni olacağını söyledi. Ayrıca Hayes yaptığı paylaşımlarda şu ifadelere yer verdi:

Kripto para piyasasındaki en zengin kişi olan Binance CEO’su FTX ile anlaşma yapmazsa anlaşmayı kimse yapmaz. FTX, müşteri mevduatlarını yalnızca iflas mahkemesinde geri kazanabilir ve bu problemin çözülmesi uzun yıllar alır. FTX’de fon kaybeden şirketler başlangıçta alım-satım yapmayacak ve faaliyet gösteren firmaların sayısı azalacaktır.

Hayes, FTX çöküşüyle yaşanan düşüşten hemen önce 15.000 dolar uzlaşmalı Bitcoin satım opsiyonu aldığını duyurmuştu.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!