Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Batık Kripto Para Şirketi Ethereum Transferlerini Sürdürüyor: Ne Kadar Varlığı Kaldı?

İflas eden kripto para kredi şirketi Celsius Network, alacaklılarına geri ödeme yapabilmek 1 hafta içerisinde borsalara on milyonlarca dolar değerinde Ethereum gönderdi.

Geçtiğimiz yıl iflas eden ve kullanıcılarına yüklü miktarda borçlanan Celsius Network, geri ödeme yapabilmek için borsalara Etheruem (ETH) transferine devam ediyor. Arkham Intelligence tarafından aktarılan verilere göre Celsius, son 1 hafta içerisinde Coinbase, FalconX ve OKX’e 90 milyon dolardan fazla değere sahip 40.000 ETH aktardı.

Celsius’un 13 Kasım tarihinden bu yana staking cüzdanlarından 450 milyon dolardan fazla Ethereum borsalara transfer edildi. Şirketin sadece bu cüzdanında halen daha 108 milyon dolardan fazla değere sahip 47.000 ETH bulunuyor. Ek olarak Celsius’un bütün staking  cüzdanlarına bakıldığında 1,42 milyar dolar değerinde 634 bin ETH bulunduğu görülüyor.

Celsius’a ait bir cüzdan son olarak 5 Ocak günü erken saatlerde harekete geçerek 22,4 milyon dolar değerinde 10 bin ETH’yi ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’e transfer etmişti.

CoinGecko verilerine göre son 24 saat içerisinde %0,6 değer kaybeden Ethereum, yazım esnasında 2.247 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!