verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance Akıma Ayak Uydurdu: Bitcoin NFT’leri İçin Destek

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, NFT pazar yerine Bitcoin (BTC) Ordinals NFT’lerini entegre edeceğini duyurdu.

Bitcoin ağında faaliyet gösteren Ordinals NFT’leri, BRC-20 coinlerinde yaşanan ciddi yükseliş ve artan ilgiyle birlikte tekrardan gündeme geldi. Binance yakın tarihli bir blog gönderisinde, Ordinals NFT’leri pazar yerine entegre etmeye hazırlandığını açıkladı. Açıklamaya göre Binance, söz konusu hizmeti mayıs ayının sonundan itibaren kullanıma sunacak.

Ek olarak kullanıcıların Bitcoin NFT’lerinin entegrasyonuna özel gerçekleşecek etkinliğe 9-15 Mayıs tarihleri arasında kayıt olarak potansiyel avantajlardan faydalanabileceği belirtildi.

Bu entegrasyon sayesinde kullanıcıların Ordinals ekosistemine erişimi kolaylaşacak. Halihazırda bir Ordinals NFT’si almak için Ordinals Wallet kurulumu yapması gereken kullanıcılar Binance NFT pazar yeri aracılığıyla ekstra bir cüzdana ihtiyaç duymadan işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecek.

Binance Ürün Başkanı Mayur Kamat konuyla ilgili yaptığı açıklamada Bitcoin NFT pazarındaki gelişmelerin farkında olduklarını ve gereken önemin verileceğini belirtti:

Bitcoin kriptonun OG’sidir. Burada her şeyin daha yeni başladığına inanıyoruz ve bu alanda geleceğin neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Bitcoin ağında işlem gören ve Ordinals NFT’leriyle birlikte yeni bir hype yaratan BRC-20 ekosistemi ise son günlerde yatırımcıların ilgisi çekmeye devam ediyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!