Binance, bugün yaptığı bir duyuru ile piyasaya yeni çıkmış bir stabil koin olan True USD (TUSD) için olan trading paritelerine yenilerini eklediğini duyurdu. Trading hacmine...

Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi!

true usd

Binance, bugün yaptığı bir duyuru ile piyasaya yeni çıkmış bir stabil koin olan True USD (TUSD) için olan trading paritelerine yenilerini eklediğini duyurdu.

Trading hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, özellikle son zamanlarda Tether’e olan bağımlılığı azaltmak için diğer stabil koinlerle ilgili çeşitli atılımlar yapmaktaydı ve XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens, EOS ile Binance Coin‘in TUSD paritesi olarak eklenmesi, bunların en günceli oldu.

Binance ilk olarak yaptığı açıklamada, söz konusu paritelerin 7 Aralık 2018, Türkiye saati ile 13:00 itibariyle listelenmiş olacağını belirtti. Ancak kripto para borsası daha sonra yaptığı ek bir açıklamada, BNB/TUSD, BTC/TUSD ve ETH/TUSD paritelerinin ”daha sonraki bir tarihe” ertelendiğini, diğer kripto para paritelerinin ise planlandığı gibi listeleneceğini vurguladı.


Binance CEO’su Changpeng Zhao ise, durum hakkında tweet attı ve şunları ifade etti:

”Özür dileriz, piyasada karışık baz pariteler ile ilgili küçük bir hata tespit ettik. Ciddi bir şey yok, ancak ilk olarak bunu düzelteceğiz.”

CZ’nin açıklamasından sonra, belirtilen paritelerin de yakında listeleneceğini söylemek mümkün.

Yorum yapmak için tıkla

Bir yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

E-Posta Aboneliği

E-Posta aboneliği yaparak son dakika gelişmelerinden ve analizlerden anında haberdar olabilirsiniz!

Aboneliğiniz başarılı bir şekilde alınmıştır.

Bir hata ile karşılaşıldı, tekrar deneyiniz.