Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’den Yeni Altcoin Listelemesi: Fiyat Yükselişe Geçti!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yüksek riskli tokenları belirttiği “Seed Tag” etiketi altında yeni bir altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Binance 10 Ekim tarihinde yaptığı duyuru ile TSİ bugün saat 15.00’de Neutron’u (NTRN) listeleyeceğini açıkladı.

Yaptığı açıklamada NTRN yatırma işlemlerinin başladığını ancak çekme işlemlerinin listelenme tarihinden tam bir gün sonra başlayacağını söyleyen Binance, söz konusu listeleme ile birlikte yatırımcılara NTRN/BTC, NTRN/USDT, NTRN/BNB olmak üzere 3 farklı işlem çiftiyle alım-satım imkanı sağlayacak.

Binance ayrıca NTRN’yi 48 saat içerisinde izole marjin işlemlere ödünç alınabilir varlık olarak ekleyeceğini bildirdi. Borsa, sunacağı yeni opsiyonlar ile NTRN yatırımcılarına USDT paritesinde paritesinde izole marjin ticareti yapma fırsatı tanıyacak.

NTRN, diğer kripto para birimlerine oranla daha riskli hareketler sergileyebileceğini ve yüksek volatilite içerebileceğini belirten Seed Tag etiketi ile piyasaya sürülecek.

Cosmos (ATOM) tabanlı akıllı sözleşme protokolü Neutron, geliştiricilerin blockchainler arası iletişim protokolü (IBC) aracılığıyla merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) oluşturmasına olanak sağlamaktadır. Proje ayrıca Binance’in yatırım kolu Binance Labs’in önderliğindeki tohum finansman turunda 10 milyon dolar toplamıştı.

CoinMarketCap verilerine göre duyuru ile birlikte NTRN fiyatı, %21 artış yaşayarak 0,355 dolardan 0,433 dolara fırladı.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!