Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’in Eski Yöneticisi Bitcoin’de (BTC) 70 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!

Binance’in eski Strateji Başkanı Gin Chao, Bitcoin’in (BTC) 2023 sonu ya da 2024 başında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmasını bekliyor.

Binance’in eski strateji başkanı Gin Chao Forkast’a verdiği bir röportajda, Bitcoin’in 2023 yılının sonu ya da 2024 yılının başında yaklaşık 70.000 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesini aşarak yeni bir zirve yapacağını düşündüğünü söyledi.

Aynı zamanda yatırım şirketi CVP NoLimit Holdings’in kurucusu Chao, yaşanan düşüşlerin 2018-2019 yıllarındaki ayı piyasasına benzettiğini belirtti. Ayı piyasasının her 18-24 ayda bir kendini tekrar ettiğini söyleyen Chao, kripto para piyasasının döngülerinde çok fazla değişiklik olmayacağını ve bu döngünün devam etmesiyle birlikte 2024’ün başlarında Bitcoin’in en yüksek seviyelerine ulaşabileceğini düşünüyor.

Uzun zamandır kripto para piyasasında olan yatırımcıların ayı piyasasını daha önce yaşadıkları için sakin olduklarını belirten Chao, 2018-2019 yıllarında yaşanan ayı piyasasında Binance Labs’da çalıştığını ve en başarılı yatırımların genellikle “kripto kışında” yapıldığını yapıldığını ifade etti.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) da geçtiğimiz günlerde eski iş arkadaşı Chao gibi Bitcoin’in düşüş trendinde sona yaklaşıldığına ve boğa piyasasına yönelik ilk sinyalleri vermişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!