verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Binance’in Trust Wallet-Binance Pay Entegrasyonu İle Birlikte TWT Yükselişi Sürüyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, ödeme uygulaması Binance Pay ile cüzdan uygulaması Trust Wallet’ın entegre olduğunu duyurdu.

Binance 16 Kasım tarihinde yaptığı açıklamada, Binance Pay ile Trust Wallet entegrasyonunu duyurdu. Trust Wallet ile entegre olan ödeme uygulaması, kolay bir şekilde kripto para transferi sağlayacak.

Yapılan açıklamaya göre kullanıcılar, yaptığı kripto para yatırımlarını Binance üzerinden Trust Wallet uygulamasına “sadece işlem ücreti” ödeyerek cüzdan adresini girmeden veya tarama yapmadan aktarabilecek. Bu durumda beraberinde uygulamanın kripto para birimine olan ilgiyi artırdı. TWT, son 7 günlük periyotta %100’den fazla değer kazandı.

En büyük ikinci kripto para borsası olarak gösterilen FTX’in çökmesinin ardından kullanıcılar, soğuk-sıcak cüzdanlara yönelmeye başlamıştı. Bir kripto cüzdan uygulaması olan Trust Wallet da bu süreçte en çok talep görenlerden biri oldu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, borsanın sadece merkezi seçenekler sunmadığını ayrıca Trust Wallet kullanarak kripto paraları saklanabileceğinin altını çizmişti. Bu haberle birlikte yükselişine başlayan Trust Wallet’ın yerel token’ı TWT, küçük düzeltmesinin ardından tekrardan yükselişini sürdürmeye devam etti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!