Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cardano Kurucusu: Corona Virüs Yüzünden Hükümet Bile Düşebilir

Cardano’nun (ADA) kurucusu Charles Hoskinson kısa süre önce Corona Virüsü ile ilgili bir gönderi paylaştı. Hoskinson’a göre insanlık bu salgının büyümesi halinde ciddi sorunlarla karşılaşabilir.

Kripto Para Çağrısı

Küresel piyasalar geçtiğimiz son bir hafta içerisinde trilyonlarca dolar değer kaybettiler. Bunun başlıca sebebinin Corona Virüsten kaynaklanan panik olduğu düşünülüyor.

Cardano kurucusu Hoskinson sosyal medya hesabından bu durumla ilgili bir yorum yaptı. Hoskinson Corona Virüsünün ciddi sorunlara yol açabileceğini, bu salgının büyümesi halinde hükümetlerin bile düşebileceğini söyledi.

Görüşlerini Twitter hesabından paylaşan Hoskinson, Corona Virüsünün önüne geçilememesi halinde piyasaların çökeceğini düşünüyor. Hoskinson’a göre insanların böyle bir durumda yatırım yapabilecekleri en iyi şey kripto para olur.

Dijital ortamdaki varlıkların Corona Virüsü ve benzeri salgınlardan etkilenmediğini hatırlatan Hoskinson’a göre insanlar küresel bir kriz halinde kripto paralara yönelebilirler.

Bir kripto para takipçisi Hoskinson tarafından yapılan bu yoruma bir yanıt verdi. Hoskinson olası bir salgın durumunda dijital varlıkların bu salgından etkilenmeyeceğini söylüyor söylemesine ancak bu kripto para takipçisi, böyle bir salgın durumunda İnternet’e erişimin de kesilebileceğini hatırlatıyor:

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a comment