Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Cathie Wood: Bitcoin Boğası Henüz Yolun Yarısında, Parabolik Hareket Gelecek!

Cathie Wood, Bitcoin (BTC) boğasının henüz yarıda olduğunu söyleyerek yatırımcıları heyecanlandırdı.

ARK Invest CEO’su Cathie Wood, bilim ve teknoloji girişimcisi Peter Diamandis ile yaptığı güncel röportajda Bitcoin hakkında konuştu.

Bitcoin boğasının henüz yolun yarısında olduğunu dile getiren Wood, parabolik ve devasa yükselişler görülmeye başlandığını zaman bunun boğanın sonuna işaret edebileceğini söyledi.

Bununla birlikte boğanın yarısında olmanın, fiyat olarak %50’lik bir yükselişe yer kaldığı anlamına gelmediğini belirten CEO, boğa sonlarında görülen parabolik yükselişlerin fiyatı tahmin edilemez bir yere taşıyabileceğini kaydetti:

ARK’da kripto üzerinde çalışan dört kişimiz var, biri Bitcoin on-chain analitiğine adanmış durumda. Bunlara bakılırsa, mevcut boğa piyasasının yarısında olduğumuza inanıyoruz. Ve bu fiyat artışının yarısına geldiğimiz anlamına gelmez, çünkü biliyorsunuz, boğa piyasasının sonunda fiyatlar parabolik olma eğilimindedir. Sadece on-chain analizlere dayanarak, Bitcoin hakkında çok güçlü hissediyoruz.

Wood ayrıca önümüzdeki birkaç ay içinde en az bir büyük bankanın spot Bitcoin borsa yatırım fonlarını (ETF) listelemeye başlayabileceğini ve bununda piyasa üzerinde ciddi bir pozitif etki yaratacağını öngördü.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!