Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Coinbase Yol Haritasına 2 Altcoin Ekledi

ABD merkezli en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, platformda listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin yer aldığı yol haritasına yeni iki altcoin eklediğini açıkladı.

Coinbase 23 Ocak tarihinde Twitter üzerinden paylaştığı gönderide, yol haritasına Threshold (T) ve Audius’u (AUDIO) eklediğini bildirdi.

ABD merkezli Coinbase, geçtiğimiz aylarda daha fazla kripto parayı ekosistemlerine dahil edeceğini açıklamıştı. Bu açıklamalarının ardından onlarca farklı altcoin’i kullanıcıların alım satımına açan dev şirket, Threshold ve Audius’u gelecekte listeleyebileceklerine dair bir güncelleme paylaştı.

Coinbase NuCypher (NU) ve Keep Network’ü (KEEP) delist edeceğini ve bu altcoinlerin Threshold olarak birleştirileceğini duyurmuştu.

Coinbase’in yeni altcoinleri ekosistemine neden eklediğine dair blogunda yer alan açıklama şu şekilde:

Asset Hub’ı lansmanımız sırasında belirttiğimiz gibi amacımız yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik standartlarımızı karşılayan mümkün olan her varlığı listelemektir. Bu standartlar, bir projenin piyasa değerini veya popülerliğini hesaba katmaz.

Kullanıcılarına en çeşitli varlık yelpazesini sunmayı hedeflediklerini açıklayan şirket, özellikle farklı ağlarda farklı sistemsel özelliklere sahip coinleri listelemeye dikkat ediyor. Blog gönderisinde yapılan açıklamada, eğer popüler bir altcoin şimdiye kadar listelenmediyse şu sebeplere dayandığı belirtiliyor:

  • Varlığın yasal, uyumluluk ve teknik güvenlik açısından minimum listeleme standartlarımızı karşılamadığı sonucuna vardık.
  • Varlık hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz.
  • Teknik entegrasyon çalışması gerekiyor.
Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!