Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dev Piyasa Yapıcının Alım Yaptığı Proje OKX’e Milyonlarca Dolarlık Altcoin Taşıdı!

Orbs (ORBS) ekibi piyasa yapıcı DWF Labs’ın cüzdanına milyonlarca dolar değerinde token göndererek radarlara yakalandı.

Son dönemde yaptığı işlemlerle dikkat çeken ve birçok kripto paranın yükselişini tetikleyen DWF Labs bir kez daha gündeme geldi. On-chain analiz platformu Lookonchain tarafından sunulan verilere göre ORBS Uzun Vadeli Rezerv cüzdanından 6,57 milyon dolar değerinde 150 milyon ORBS DWF Labs cüzdanına aktarıldı.

Bu ilk işlemden kısa süre sonra ORBS ekibine ve kurucu ortaklara ait cüzdanlar 3,4 milyon dolar değerinde 72,23 milyon ORBS‘yi kripto para borsası OKX’e transfer etti. Söz konusu transferler 30 Ekim günü 13.00-14.00 sularında gerçekleşti.

Yapılan milyonlarca dolar değerinde işlemin ardından ORBS fiyatı kısa süre içerisinde yükselişe geçti. CoinGecko verilerine göre haber akışının etkisiyle %11 yükselen ORBS, 0,0433 dolar seviyesinden 0,0482 dolara yükseldi. ORBS yazım esnasında 0,0468 dolardan işlem görüyor.

Son zamanlarda DWF Labs gibi piyasa yapıcıların bir kripto para birimine yatırım yapması, yatırım yapılan kripto para özelinde yükselişi tetikleyebiliyor. Bununla birlikte ekibin OKX’e yaptığı transferin kar amaçlı satış için gerçekleştirildiği düşünülüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!