Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

En Büyük Shiba Inu Balinası Ekleme Yaptı, Elindeki SHIB Miktarı 5 Trilyonu Aştı!

Kripto para borsaları dışındaki en büyük Shiba Inu (SHIB) balinası, 1,5 trilyon SHIB daha alarak yatırımlarını 35,5 milyon dolara yükseltti.

On-chain analitik platformu Lookonchain 13 Haziran tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı gönderide, 25,5 milyon dolar değerinde 3,8 trilyon SHIB’e sahip bir yatırımcının 1,5 trilyon SHIB daha alarak yatırımını 35,5 milyon dolar seviyesine çıkardığını bildirdi.

Yatırımcı, alımları farklı bir cüzdan aracılığıyla Binance, Coinbase ve Jump Trading üzerinden gerçekleştirdi. Daha sonrasında 1,5 trilyon SHIB’i ana cüzdanı olduğu varsayılan cüzdana transfer etti. Balinanın ayrıca yaklaşık 1 ay önce anonim bir cüzdana 134 milyon dolar değerinde 20 trilyon SHIB transferi yaptığının da altı çizildi.

Transferin yapıldığı anonim cüzdanın da aynı yatırımcıya ait olduğunun varsayılması durumunda yatırımcının SHIB portföyünün toplamda 169,5 milyon dolar değerinde olacağı tespit edildi.

Balinanın yoğun alımlarının sebebi henüz bilinmiyor ancak Shiba Inu katman-2 blockchain’i Shibarium ile alakalı olabileceği düşünülüyor. Shibarium’un beta sürümü, geçtiğimiz mart ayında yayına girmişti.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!