Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kripto Para Borsası Zipmex, Ethereum (ETH) ve Bitcoin (BTC) Çekme İşlemlerini Açacağını Duyurdu

Yaşadığı finansal krizler nedeniyle temmuz ayının sonunda kripto para çekme işlemlerini durduran Zipmex, para çekme işlemlerini aşamalı şekilde geri açıyor.

Kripto para borsalarından Zipmex, 20 Temmuz’da yaptığı açıklamayla birlikte platformdaki Z Cüzdanlarından yapılan para çekme işlemlerinin askıya alındığını duyurmuştu. Ardından Zipmex ekibi tarafından 2 Ağustos günü gelen bir diğer açıklama ile birlikte belirli kripto para birimlerinin kademeli olarak çekilebileceğine dair kullanıcılar bilgilendirilmişti. İlk aşama için açıklanan bu kripto para birimleri; Solana (SOL), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) olarak belirlenmişti.

Singapur ve Tayland’da faaliyet gösteren kripto para borsası tarafından gelen yeni bir duyuruya göre, 11 Ağustos tarihinde Ethereum çekme işlemlerinin, 16 Ağustos tarihinde ise Bitcoin çekme işlemlerinin açılacağını belirtti. Ayrıca Z cüzdan varlıklarının bakiyesini en kısa sürede serbest bırakmak için yoğun şekilde çalıştıklarını belirten Zipmex borsası tarafından paylaşılan gönderide “Devam eden sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.” ifadelerine de yer verildi.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!