verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Meme Token BONK’dan 5 Trilyonluk Devasa Yakım ve Yeni Rekor: Ethereum’u Geçti!

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) rakibi olarak görülen Solana (SOL) tabanlı meme token Bonk Inu (BONK), aynı gün devasa yakımını ve yeni rekorunu duyurdu. –

Bonk geliştirici ekibi 6 Ocak tarihinde resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Bonk’un Solana’nın en iyi temsilcisi olduğunu öne sürdü. Bonk topluluğunun herkes için en iyisini başarmak adına ekosistem genelinde birlikte çalıştığını belirten ekip, kendilerine tahsis edilen 5 trilyon BONK’un yakıldığını duyurdu. BONK, yakım haberinin ardından %25 değer kazansa da yükselişini sürdüremedi.

Öte yandan BONK, son üç günde günlük işlem sayısı bakımından Ethereum’u (ETH) geride bıraktı. On-chain verilere göre 3-4-5 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen BONK işlemlerinin toplam sayısı 3,9 milyon olurken aynı tarihlerde gerçekleştirilen ETH işlemlerinin sayısı 3,1 milyonda kaldı.

Piyasaya sürülmesinin ardından 40x’e yakın yükseliş performansı göstererek 0,00000487 dolar seviyelerine ulaşan BONK, haberin kaleme alındığı sıralarda %64,5 aşağısında 0,00000171 dolardan işlem görüyor. BONK, 4 Ocak tarihinde Asya’nın en büyük kripto para borsalarından Huobi’de listelenmişti.

 

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!