verisine göre
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pepe Şimdi de Bitcoin Frogs NFT’leri ile Piyasayı Sallıyor: Çılgın Yükseliş!

Meme coin furyasıyla ortalığı kasıp kavuran Pepe teması şimdi de “Bitcoin Frogs” adıyla NFT piyasasının zirvesine yerleşti.

PEPE’nin herkesi hayran bırakan yükselişinin ardından şimdi de kurbağa temalı NFT koleksiyonu adından söz ettirdi. Bitcoin Frogs isimli bu yeni NFT koleksiyonu artan ilgi sayesinde Bored Ape Yatch Club (BAYC) ve HV-MTL gibi popüler koleksiyonları bile geride bıraktı.

Kripto para ve NFT piyasası hakkında sağlayan CrtpyoSlam platformuna göre Bitcoin Frogs NFT koleksiyonunda son 24 saatte 500 den fazla alım-satım gerçekleşirken 2 milyon doların üzerinde işlem hacmi oluştu. Öte yandan BAYC tarafından aynı süre zarfında sadece 800 bin dolarlık işlem hacmi görüldü.

Son 24 saatte, Bitcoin NFT’nin işlem hacmi BRC-20 dahil olmak üzere 7,6 milyon dolara ulaştı. Piyasa analistlerinin ifadelerine göre başlayan bu furya sayesinde bir Ordinals koleksiyonu ilk kez tüm ağlar arasında en yüksek hacimli NFT koleksiyonu unvanı kazandı.

Öte yandan Bitcoin NFT’leri, Solana ağı üzerindeki NFT koleksiyonların işlem hacmini dahi geçti.

Bitcoin Frogs koleksiyonu üzerinde görülen en büyük satış 9.996 dolarla #4962 numaralı parçada gerçekleşti. On bin farklı NFT’den oluşan koleksiyonun taban fiyatı yazım esnasında 3.710 dolar seviyesinde bulunuyor.

Ordinals NFT’ler ve BRC-20 tokenlar son haftalar Bitcoin ağında oldukça ilgi gören ürünler arasında yer alıyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!