Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Popüler Meme Coin’de Dev Şirketin Etkisi ile Yüzde 24 Yükseldi: İşte Nedeni!

Dev kripto para piyasa yapıcı DWF Labs’in FLOKI (FLOKI) özelinde yaptığı transferler token meme coin fiyatında yükseliş getirdi. 

FLOKI’nin multisig cüzdanından alınan varlıklar Binance’e transfer edildi. On-chain analitik platformu Lookonchain yakın zaman önce paylaştığı bir gönderide, kripto para piyasa yapıcı DWF Labs’in büyük transferlerinden birine yer verdi.

DWF Labs, FLOKI geliştiricilerine bağlı multi-sig cüzdanından 278 bin dolar değerinde 15,84 milyar FLOKI aldı ve bunu Binance’e yatırdı. Söz konusu işlem yapan adresin başlangıçta DWF Labs olduğu anlaşılmazken bu cüzdan aracılığıyla piyasa yapıcının daha önce Bluzelle (BLZ), Dodo (DODO) ve Space ID (ID) gibi transferler gerçekleştirmesi cüzdan sahibini netleştirdi.

Multisig cüzdan, bir transferin gerçekleştirilebilmesi için birden fazla imza gerektiren bir cüzdan türüdür. Ekstra güvenlik katmanı içeren bu cüzdanlardan daha önce Pepe (PEPE) geliştiricileri Binance’e varlık aktarmıştı.

O dönemde üç eski ekip üyesinin, 16 trilyon PEPE satışını multisig cüzdanına giriş yaparak çalmasıyla gerçekleştiği belirtilmişti.

CoinGecko verilerine göre 30 Eylül itibarıyla büyük bir yükselişe başlayan FLOKI, 0,00001653 dolardan 0,00002068 dolara kadar %24 yükseliş yaşadı. FLOKI, yazım esnasında 0,00001987 dolardan işlem görüyor.

Tüm gelişmelerden ve paylaşımlardan haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!